Strona głównaGryAktualnościFIFA 22 dostała płatne skiny związane z anime

FIFA 22 dostała płatne skiny związane z anime

W FIFA 22 EA Sports sprawdza mnóstwo nowych rzeczy. Jedne z nowości to skiny, których wcześniej w tej serii jeszcze nie było.

Właściwa premiera FIFY 22 miała miejsce wczoraj. Wraz z globalną premierą, w grze pojawiły się pierwsze akcesoria kosmetyczne. Co ciekawe, wszystkie mają związek z… anime. Ich bohaterem jest postać nazwana Mirai, pilot-inżynier mecha Kako.

FIFA 22 anime skiny

Co można kupić? Elementy stadionowe, oprawy stadionowe, bannery i stroje drużynowe. Jednym z ciekawszych są – statua, która może stać niedaleko murawy oraz design strefy VIP. Niestety, nie są to tanie rzeczy – strefa VIP kosztuje 45000 monet FUT lub 500 punktów FIFA, co przekłada się na około 4 funty. Statua to 36 tysięcy monet FUT lub 400 punktów FIFA – a, że nie da się kupić dokładnie takiej ilości punktów, będziecie musieli wydać więcej w gotówce. Natomiast kompletny pakiet, z koszulkami, bannerami, oprawami itp. kosztuje 1350000 monet FUT lub 1500 punktów – 11,99 funtów.

Zobacz: FIFA 22 – recenzja

Opinie graczy o tym dodatku są mieszane – jednym się podoba, inni nie są zachwyceni i uważają to za zbytnią ingerencję w klimat gry. Aczkolwiek, dodatki mogłyby być tańsze. A co Wy sądzicie o takich urozmaiceniach gry?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię