Strona głównaGryAktualnościUbisoft będzie spędzał więcej czasu, przygotowując aktualizacje do Assassin's Creed: Valhalla

Ubisoft będzie spędzał więcej czasu, przygotowując aktualizacje do Assassin’s Creed: Valhalla

Twórcy Assassin’s Creed: Valhalla dają sobie dodatkowy tydzień, żeby pracować nad stabilnością każdej z kolejnych aktualizacji. 

Na blogu Ubisoftu pojawił się wczoraj szczegółowy wpis zapowiadający nowy system aktualizowania Assassin’s Creed: Valhalla. Twórcy opowiedzieli o planowanych zmianach i poinformowali, że od teraz będą potrzebować pięć tygodni na przygotowanie następnego patcha.

Zobacz: Pierwsze spojrzenie na nową mapę Call of Duty: Warzone

Większość fanów serii dawno przeszła już najnowszą odsłonę AC i teraz czeka, aż CD Projekt naprawi Cyberpunka. Gra Ubisoftu wciąż ma jednak swoje problemy, które powoli starają łatać się deweloperzy. Aby upewnić się, że aktualizacje będą stabilne i zgodne ze standardami społeczności, proces tworzenia patchy potrwa tydzień dłużej.

Jest to zapewne również zmiana poczyniona z myślą o testowaniu nowego contentu do Valhalli. Pełna wersja gry dostarczyła graczom dziesiątki godzin gameplayu, ale ma być ona cały czas aktualizowana i wzbogacana o nowe aktywności. 13 maja ma z kolei zadebiutować pierwsze DLC, Wrath of the Druids.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię