Strona głównaGryAktualnościUbisoft Forward - największe nowości pokazu

Ubisoft Forward – największe nowości pokazu

Wystartował pierwszy stream Ubisoft Forward. Zobaczmy co ciekawego mają nam do pokazania Francuzi w pokazie, który ma zastąpić E3 i inne imprezy branżowe.

Mimo problemów trapiących francuskiego wydawcę, wystartował pierwszy stream z cyklu Ubisoft Forward. W ramach wstępu i odliczania do głównej części transmisji, na „pierwszy ogień” podczas transmisji trafiła nowa gra wyścigowa – Trackmania. Aktualnie na streamie nie pojawiają się żadne nowe informacje na temat gry, za to autorzy po prostu grają w nową wersję i komentują co się dzieje na ekranie. W trakcie transmisji można zdobyć niektóre gry Ubisoftu, bo wyświetlane są kody do wykorzystania w Uplay.

Transmisję z można śledzić między innymi tutaj.

Pojawiło się też kilka minut na temat nowego serialu telewizyjnego, tworzonego przy współpracy z Ubisoftem – Mythic Quest: Raven’s Banquet. Fabuła tego serialu kręci się wokół grupy ludzi, którym marzy się stworzenie kultowej gry MMORPG.

Trailer Mythic Quest: Raven’s Banquet:

Kolejnym punktem programu było omówienie nadchodzących nowości, zaplanowanych dla The Crew 2. Nowy dodatek do gry będzie zatytułowany Summer in Hollywood.

Summer in Hollywood – trailer:

Ubisoft zapowiedział Surgeon Simulator 2. Jeśli zdecydujecie się na zakup sequela w preorderze, to dostaniecie dostęp do zamkniętej bety. Premierę gry zapowiedziano na sierpień.

Trailer Surgeon Simulator 2

Już 15 lipca pojawi się aktualizacja zawartości dla Ghost Recon: Breakpoint. Będą to między innymi powracający kompani A.I., a gracze otrzymają możliwość ich dopasowywania do swoich upodobań.

Watch Dogs Legion – data premiery

Po tej informacji w końcu przeszliśmy do tego, na co najbardziej czekali gracze. Zaprezentowano nowy trailer Watch Dogs Legion, w którym zobaczyliśmy zarys fabuły, możliwe do wyboru postaci oraz sposoby rozgrywki. Gra będzie dostępna 29 października tego roku.

Ubisoft pochwalił się też nowymi informacjami na temat Hyper Scape. Wydawca zaprezentował nowy trailer i zdradził szczegóły na temat fabuły.

Assassin’s Creed Valhalla – data premiery

Ubisoft nie zapomniał także o fanach, czekających na nowe szczegóły AC: Valhalla. Podano datę premiery – wyznaczono ją na 17 listopada. Natomiast na pokazanym trailerze mogliśmy zobaczyć takie detale gry jak system walki, broń i osłony. Twórcy planują też oddać w nasze ręce naszą własną wioskę, którą będziemy rozwijać.

Far Cry 6 – data premiery

Potwierdzono prace nad Far Cry 6. Gra już może się pochwalić nowym trailerem oraz datą premiery. Na grę przyjdzie nam jednak poczekać dość długo, bo zaplanowano ją dopiero na 18 lutego 2021.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTwitch
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię