Advertisement
Strona głównaGryAktualnościUbisoft Forward - wiemy jakie gry na pewno pokaże francuski wydawca

Ubisoft Forward – wiemy jakie gry na pewno pokaże francuski wydawca

Ubisoft w ostatnim czasie zapowiedział sporo nowych tytułów. Wiele z nich chcielibyśmy zobaczyć na Ubisoft Forward – wiemy już nawet jakie trafią tam na 100 procent.

Cyfrowa prezentacja gier Ubisoftu, zorganizowana w miejsce E3, ma mieć miejsce później w tym miesiącu. Dzisiaj Francuzi za pośrednictwem Twittera uchylili rąbka tajemnicy co do gier, które na pewno planują pokazać. 

W animacji umieszczonej na koncie Ubisoftu na Twitterze i dotyczącej Ubisoft Forward, możemy zobaczyć między innymi Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs Legion oraz pokazane wczoraj Hyper Scape. Widać, że Ubisoft pokłada duże nadzieje w swoim nowym battle royale, bo zobaczyliśmy je zamiast spodziewanych Gods & Monsters oraz Skull & Bones.

Nie oznacza to oczywiście, że dwóch ostatnich tytułów na pewno nie zobaczymy w trakcie Ubisoft Forward. Skull & Bones jest jedną z największych zagadek Ubisoftu ostatnich lat, bo od premiery w 2017 nie zobaczyliśmy już praktycznie żadnych nowych szczegółów na jej temat. Obie gry niestety natrafiły na spore opóźnienia.

Ciekawe są też losy Far Cry 6. Ubisoft jeszcze w żaden sposób nie potwierdził jej istnienia, ale od pewnego czasu krążą plotki o pracach nad nową grą z serii. Ubisoft Forward byłoby dobrym miejscem na takie ogłoszenie. Prezentacja odbędzie się 12 lipca.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię