Twórcy Rainbow Sixa i Assassin’s Creeda najwyraźniej pracowali ostatnio również nad czymś innym. Ubisoft planuje podobno podbój battle royale.

Chociaż Fortnite i Warzone mają się całkiem dobrze, nie oznacza to, że nie znajdzie się pomiędzy nimi miejsce na kolejny tytuł. Najnowsze plotki informują o zaplanowanym na dzisiaj pokazie Ubisoftu, gdzie mamy zobaczyć ich nowy battle royale.

Zobacz: W Fortnite będą wyświetlane filmy Christophera Nolana

Plotki pochodzą od jednego z głównych źródeł przecieków w esporcie, Slashera. Na swoim Twitterze opublikował przed chwilą dwa posty podsumowujące rzekome plany Ubisoftu.

Nowy projekt studia z Montrealu nosi nazwę Hyper Scape i ma być kolejnym FPS-em z gatunku battle royale. Tytuł w przyszłym tygodniu miałby trafić do zamkniętej bety, a 12 lipca ujrzeć światło dzienne w pełnej wersji. Na początku gra ma być dostępna wyłącznie na PC z konsolową premierą zaplanowaną jeszcze na ten rok.

Oficjalna prezentacja Hyper Scape powinna nastąpić jeszcze dzisiaj. Niedługo przekonamy się więc, ile prawdy było w powyższych plotkach i czy warto ekscytować się nowym battle royale.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię