Advertisement
Strona głównaGryAktualnościUbisoft i Netflix startują z wydarzeniem z "Domu z papieru" w Rainbow...

Ubisoft i Netflix startują z wydarzeniem z „Domu z papieru” w Rainbow Six Siege

Fani netflixowego serialu “Dom z papieru” będą mieli okazję przywdziać stroje jego bohaterów i kultowe maski – pod warunkiem, że grają w Rainbow Six Siege.

Netflix i Ubisoft oficjalnie potwierdziły nietypowy crossover serialu i gry. Pierwsze plotki na jego temat zaczęły pojawiać się już w sierpniu, a teraz w mediach społecznościowych obu firm pojawił się oficjalny komunikat. 

Event związany z Domem z Papieru pojawi się w grze w środę, 20 listopada i potrwa do 25 listopada. Areną walk będzie oczywiście bank, natomiast cały event będzie dotyczył jedynie trybu uwalniania zakładnika. W związku z crossoverem w sklepie gry od pierwszego dnia trwania eventu pojawią się dwie nowe paczki “motywów” z nim związanych. Vigil i Hibana otrzymają unikalne kaski, mundury, skiny dla broni i zdolności. Pakiety te będą dostępne na długo po zakończeniu akcji – oficjalna strona gry mówi o rocznej dostępności.

Zobacz: Ubisoft pozwał twórców płatnych cheatów do Rainbow Six Siege

Ten nietypowy crossover może wskazywać, że to dopiero początek takich akcji. Zresztą już wcześniej Ubisoft pracował nad licencją Predatora przy Ghost Recon Wildlands. Poza tym dobrze się składa – niedługo w grze powinien pojawić się darmowy tydzień, więc z eventu z Domem z Papieru skorzysta więcej fanów serialu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię