Strona głównaGryUbisoft informuje, że jeszcze długo poczekamy na kolejną grę w uniwersum Avatara

Ubisoft informuje, że jeszcze długo poczekamy na kolejną grę w uniwersum Avatara

Po sukcesie Far Cry 5 oraz Assassins Creed Origins, Ubisoft ujawnił, że obecnie pracuje nad grą osadzoną w uniwersum Avatara. Fani filmu Jamesa Camerona będą musieli jednak jeszcze długo poczekać na jej premierę. Według dewelopera gra ukaże się dopiero za kilka lat.

Ubisoft przekazał te informacje serwisowi IGN podczas rozmowy o zarobkach. Nowy tytuł zostanie wydany pomiędzy 2020 a 2021. Za produkcją gry stoi studio odpowiedzialne m.in. za The Division oraz nowe studio Ubisoft Stockholm.

Przedstawiciel firmy powiedział:

Avatar to jedna z największych i najpotężniejszych marek rozrywkowych. Mamy plany na coś nowego z wykorzystaniem mocnego silnika. Film zostanie wydany pod koniec 2020, a tym samym nasza gra również zostanie wydana przed 2021.

W tym roku firma zatrudniła również Patricka Bacha, który był jednym z deweloperów Battlefield. Obejmie on funkcje kierownika zespołu pracującego nad Avatarem.

Po wstępnym ogłoszeniu prac nad grą Cameron powiedział:

Dzięki mocy silnika Massive’s Snowdrop oraz pasji zespołu i ich skupieniu na detalach, wiem, że są ekipą, która jest w stanie przedstawić piękno i niebezpieczeństwo Pandory.

Poza ogłoszeniem gry Ubisoft nie zdradził więcej szczegółów na jej temat. Pierwsza gra Avatar ukazała się w 2009 wraz z premierą filmowego hitu. Zatem możemy być pewni, że premiera drugiej części również będzie zbiegała się z premierą filmu.

Prawdopodobnie szybciej doczekamy kolejnej części Assassin’s Creed.

Źródło: segmentnext

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię