Strona głównaGryW Fortnite niedługo będziemy mogli przejechać się autem?

W Fortnite niedługo będziemy mogli przejechać się autem?

Z daleka słychać już pierwsze odpalone silniki. Koniec pieszych wędrówek jest niemal pewny.

Czyżby Epic Games kolejny raz „ukradło” pomysł twórcom PUGB? Oby nie, bo to oznaczałoby drugą sprawę w sądzie. Niezależnie jednak od prawnych sporów, Fortnite w krótkim czasie może zaoferować całkiem nowe przeżycia za sterami dwu- i czterokołowych maszyn. A to mogłoby kompletnie zmienić charakter rozgrywki, która i tak jest już niezwykle dynamiczna.

Poszlaki wskazujące na nadchodzące zmiany w Fortnite zdają się dość wiarygodne i mogą być tylko kwestią dni lub tygodni. Takowe wnioski podsuwa informacja udostępniona w ramach aktualizacji gry. W menu możemy znaleźć wpis „Shoping Cart”, który prawdopodobnie wprowadzi nową opcję do mikrotransakcji. Nazewnictwo jasno określa, że chodzi o nic innego jak o samochody lub im podobne pojazdy.

              

Ponadto w tajemniczej wiadomości zawarto jeszcze jedną podpowiedź, która może potwierdzać najazd mechanicznych koni. Dopisek „roll into battle alone or with buddy” jakoby oznacza, że pobujamy się po terenie zabudowanym w pojedynkę, ale także ze swoim teamem lub spotkanym po drodze autostopowiczem.

Na razie są to tylko nasze domysły. Nie zdziwilibyśmy się jednak, gdyby deweloper wprowadził do gry używalne samochody na podobnych zasadach, jak jetpacki, aby sprawdzić ich wpływ na balans rozgrywki.  

Źródło: gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię