Strona głównaGryAktualnościFall Guys - nowy patch ma naprawić wiele uciążliwych błędów

Fall Guys – nowy patch ma naprawić wiele uciążliwych błędów

Po burzliwym miesiącu od premiery Fall Guys, do gry trafi aktualizacja, łatająca mnóstwo, mocno uciążliwych problemów. Przyjrzyjmy się jej.

Twórcy gry, firma Mediatonic, podzieli się na Twitterze informacjami na temat zawartości nadchodzącej aktualizacji. Jedną z głównych zmian będzie ta dotycząca algorytmu dobierającego gry. Gry zespołowe będą uaktywniane tylko w przypadku gdy w sesji znajduje się równa liczba uczestników. Naprawiony zostanie też exploit w Jump Showdown, a powierzchnie i przeszkody, pomiędzy którymi poruszamy się w Slime Climb zostaną zmienione tak, by gracze nie mogli się ich łapać.

Zobacz: FG – nadchodzi crossover z Portalem?

W sklepie wewnątrz gry zostanie zmieniony tekst, tak, by uniemożliwić przypadkowe zakupy. Niektóre ze skinów dostaną natomiast poprawki wizualne. Do gry trafią też poprawki pięciu najczęściej spotykanych usterek często wyłączających grę. Trofki i achievementy zostaną poprawione pod względem językowym, a uczestnicy sesji będą sortowani pod tryb widza. 

Pełna lista zmian w Fall Guys przedstawia się następująco:

Patch ma się pojawić w nadchodzącym tygodniu. Natomiast zmiany w Fall Guys, związane z drugim sezonem gry, mają zostać ujawnione na Gamescom.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię