Advertisement
Strona głównaGryAktualnościW Fortnite będą wyświetlane filmy Christophera Nolana

W Fortnite będą wyświetlane filmy Christophera Nolana

Na nadchodzący piątek Epic Games przygotowało dla graczy Fortnite niespodziankę. W grze wyświetlane będą filmy Christophera Nolana, między innymi Incepcja, Batman: Początek oraz The Prestige. Niestety, nie obejrzymy ich w Polsce.

Fortnite to już nie tylko gra. Możemy się śmiać z produkcji Epic Games, że jest dziecinna, ale fakty są takie, że to światowy fenomen. Fortnite to już nie tylko gra, ale wręcz zjawisko kulturowe i społeczne. To przecież w niej mogliśmy oglądać cyfrowe koncerty wielu gwiazd, między innymi Travisa Scotta czy też Marshmello. W grze Epic Games mogliśmy też po raz pierwszy zobaczyć nowy trailer filmu Tenet. Ale to nie koniec tego typu wydarzeń.

Film wyświetlany w Fortnite

Epic Games ogłosiło, że w najbliższy piątek (26 czerwca) gracze – w ramach Królewskiej Imprezy – będą mogli obejrzeć w Fortnite jeden z filmów Christophera Nolana. Do wyboru są między innymi: Incepcja, Batman Początek oraz The Prestige (Prestiż). Wybór produkcji uzależniony jest od regionu graczy. Szybko udałem się na stronę wydarzenia, aby sprawdzić, co obejrzą użytkownicy z Polski. Jakież było moje rozczarowanie, gdy okazało się, że musimy obejść się smakiem.

Czemu nie w Polsce?

Tak, w Polsce nie da się obejrzeć żadnego z tych filmów. Znaczy się… możecie je obejrzeć, ale na Netflixie lub innym serwisie streamingowym (o ile są tam dostępne), ale nie w Fortnite. Dlaczego? Nie znamy oficjalnego powodu, ale możemy się jedynie domyślać, że w grę wchodzą kwestie praw do dystrybucji. Prawdopodobnie Epic Games nie udało się dogadać z firmą lub firmami, które dysponują prawem do wyświetlania wyżej wymienionych filmów w naszym kraju. Szkoda, bo choć sam nie gram w Fortnite’a to tego typu wydarzenie byłoby ciekawe.

Fortnite - Królewska Impreza

Jeśli zamierzacie skorzystać z VPN-ów i tym podobnych obejść (nie polecamy, bo to złamaniu regulaminu), to przynajmniej pamiętajcie, że filmów wyświetlanych w Fortnite nie można streamować. Byłoby to złamanie prawa antypirackiego. Pokaz odbędzie się na Królewskiej Imprezie na Dużym Ekranie, który znajduje się po lewej stronie mapy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię