Strona głównaWiadomościUbisoft rozpoczyna akcję darmowe granie z Rainbow Six: Siege

Ubisoft rozpoczyna akcję darmowe granie z Rainbow Six: Siege

Graliście już w najnowsze Rainbow Six? Jeśli nie to szykujcie konto Steam lub Uplay, bowiem za chwilę rozpocznie się darmowy weekend.

Przed nami godziny pełnej rozpusty z taktyczną strzelanką wydaną przez Ubisoft. Rainbow Six: Siege za darmo i bez ukrytych kosztów będzie można pobrać na dysk, i sprawdzić swoje umiejętności w wymagających misjach multi. Amnestia będzie obowiązywać za około 2 godzinki na platformie Steam i Uplay.

Przygotujcie już więc zawczasu 30-40 GB wolnej przestrzeni na twardzielu. Przy okazji uprzedźcie wszystkie rdzenie Waszego kompa o 3-dniowym maratonie, który zakończy się 19 listopada, o godzinie 21. Wtenczas otrzymamy pełen dostęp do aktualnej wersji RS:S, a więc uzbrojonej w dodatki oraz aktualizacje poprawiające wydajność.

Darmowy weekend minie tak szybko, jak z bicza strzelił, ale przyjemność rozgrywania niebezpiecznych akcji będzie można przedłużyć. Wiążę się to oczywiście z zachowaniem progresu gry. Aby realizować kolejne misje należy po darmowym ograniu zakupić kompletne wydanie, na szczęście z ceną obniżoną o 50%, czyli około 30 zł. Akcja promocyjna zakończy się 27 listopada.       

 

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię