Strona głównaGryAktualnościUbisoft rozpoczyna naprawianie błędów w The Division 2

Ubisoft rozpoczyna naprawianie błędów w The Division 2

Operację Health czas zacząć… 

Wszyscy chyba już wiedzą, w jakim stanie jest The Division 2 na dwa tygodnie po premierze swojego nowego dodatku. Mówiąc krótko, społeczność nie jest zadowolona, a do gry wróciły błędy, jakie niektórzy pamiętają z czasów pierwszej odsłony.

Zobacz: Nowy raid w Ghost Recon Breakpoint anulowany, Ubisoft zapowiada kolejny update

Wygląda na to, że Massive wreszcie zabiera się naprawianie swoich błędów. Po ostatnim State of the Game adresującym część krytyki graczy, pojawił się również pierwszy, większy patch.

The Division 2 – Maintenance – March 17th, 2020 from thedivision

Osoby wyczekujące zmian w balansie gry będą musiały niestety zaczekać jeszcze chwilę. Na razie doczekaliśmy się kilku usprawnień. Część bugów została naprawiona, w tym te najbardziej irytujące, związane z Control Pointami czy Manhuntem.

Według społeczności Massive ma jeszcze jednak dużo do poprawy. Pytanie tylko czy twórcy ulegną Redditowy, czy jednak będą konsekwentnie dążyć do gry, którą wymyślili sobie wewnątrz własnego biura.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię