Strona głównaWiadomościUbisoft: „To PC-ty są najlepszą platformą do grania”

Ubisoft: „To PC-ty są najlepszą platformą do grania”

Ubisoft w końcu przyznał to, co gracze PC-towi wiedzą od dawna – komputery są najlepszą platformą do grania.

Ubisoft opublikował ciekawe wideo, na którym pracownicy francuskiego studia dzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat swoich pierwszych gier oraz przemyśleń związanych z komputerami. W trakcie nieco ponad 2-minutowego materiału padają bardzo ważne słowa z perspektywy graczy komputerowych:

– Myślę, że coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że to właśnie komputery są najlepszą platformą do grania – możemy usłyszeć w trakcie filmu.

[you tube=P9ICAicSeq8]

Jako gracze komputerowi, nie możemy się z tym nie zgodzić. Komputery to nie tylko większe możliwości, ale też coraz prostsza obsługa. Kiedyś musieliśmy martwić się o aktualizowanie sterowników, ustawienia i wszystko inne dookoła. Dzisiaj wiele z tych rzeczy dzieje się automatycznie. Sterowniki same się aktualizują, a ustawienia graficzne gier mogą być dopasowywane chociażby przez oprogramowanie Nvidii. O nic nie trzeba się martwić.

Jednak prawda jest taka, że granica między konsolami i komputerami coraz bardziej się zaciera. Tylko to konsole bardziej stają się PC-tami niż PC-ty konsolami. A to o czymś świadczy, prawda?

Źródło: TweakTown

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię