Strona głównaGryAktualnościUbisoft ujawnia popremierową zawartość The Division 2

Ubisoft ujawnia popremierową zawartość The Division 2

Wygląda na to, że Ubisoft ma wobec drugiej części The Division bardzo ambitne plany i to nie tylko w kwestii zawartości, którą dostaniemy na starcie czy dostępnej dla grających w otwartą betę. Wydawca podzielił się także tym, co zamierza zrobić z grą w trakcie 1. roku od jej premiery.

W pierwszej kolejności i bez dodatkowych opłat gracze otrzymają trzy duże fabularne DLC – premierę pierwszego zaplanowano na lato tego roku. Oprócz tego nowe tryby zabawy w systemie PvP i PvE, postaci oraz lokacje. W skład tego pakietu nowości wejdą:

  • Tidal Basin – nowa lokacja
  • Operacja Dark Hours – rajd dla 8 osób
  • 3 nowe Epizody

Nową zawartość otrzymają także Ci, którzy wykupią przepustkę sezonową. Przede wszystkim będą mogli o tydzień wcześniej od innych cieszyć się DLC. Otrzymają też jako pierwsi nowe specjalizacje z pierwszego roku wsparcia gry. W ich ręce wpadnie aż osiem nowych misji oraz nowe przedmioty, aktywności, cele oraz projekty bazy przygotowane specjalnie z myślą o przepustce i niedostępne w żaden inny sposób.

Wszystkie nowości opisuje poniższy trailer:

Premierę gry zaplanowano na 15 marca jednocześnie na wszystkich głównych platformach do gry. Będzie dostępna tylko w serwisie Uplay oraz Epic Games Store.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię