Strona głównaGryAktualnościBethesda kupuje Alpha Dog Games, twórców gier mobilnych

Bethesda kupuje Alpha Dog Games, twórców gier mobilnych

Szykuje się podbój rynku mobilnego.

Wygląda na to, że Bethesda Softworks planuje przykuć większą uwagę do potencjału, jaki ostatnio widać w środowisku mobilnego gamingu. Podczas dzisiejszego ogłoszenia Todd Vaugn zwrócił uwagę na poświęcenie Alpha Dog Games w kierunku jakości oraz głębii ich produkcji.

Zobacz: The Elder Scrolls Online – Bethesda planuje dalsze wsparcie gry

Jeżeli ostatni sukces Call of Duty: Mobile nie przekonał jeszcze kogoś o potężnych pieniądzach, jakie drzemią na smartfonach, prawdopodobnie już nic tego nie zrobi. Najwyraźniej zauważyła to jednak Bethesda. Przynajmniej na to wskazuje ich najnowszy zakup.

Obie strony nie są oczywiście nowicjuszami na tym rynku. Dla Alpha Dog Games, które ma na swoim koncie już takie tytuły jak MonstroCity: Rampage czy Wraithborne, mobilki to chleb powszedni. Bethesda z kolei niejednokrotnie wyrażała swoje zainteresowanie tą gałęzią gamingu przy okazji Fallout Shelter oraz The Elder Scrolls: Blades.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePolygon
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię