Strona głównaGryUbisoft zabierze nas w podróż po Wietnamie w pierwszym DLC do Far...

Ubisoft zabierze nas w podróż po Wietnamie w pierwszym DLC do Far Cry 5

Znudzeni spieraniem się z ojcem Seedem o poprawne zrozumienie boskich przykazań, opuścimy miasteczko Hope, by zaznać innego rodzaju przygodę. Zmieni się klimat, przeciwnicy i powody, dla których naciśniemy na spust.

Far Cry 5: Hours of Dakness będzie pierwszym dodatkiem, który przy okazji zerwie z główną linią czasu i miejscem akcji gry. Udamy się do owianego złą sławą Wietnamu w momencie nasilenia konfliktu między USA i partyzantami z grupy Wietkongu.

Podróż w czasie będzie jednak uzasadniona, bowiem twórcy do rozpisania fabuły DLC zatrudnili postać występującą w podstawce. Mowa tu o weteranie wojennym Wendellu „Red” Redlerze. Wcielając się w jego młodszą wersję wylądujemy w samym sercu dżungli, by odnaleźć i uratować członków oddziału.

Będziemy mogli tego dokonać w pojedynkę lub trybie kooperacji. Deweloperzy postarali się również o to, by zabawa z DLC nie skończyła się na jednym przejściu. Do odblokowania czekają nadprogramowe tryby gry Survivor Mode i Action Movie, gdzie pierwszy oznacza piekielny poziom trudności, zaś drugi rozgrywkę wzbogaconą o większą intensywność akcji.

Hours of Darkness będzie można kupić od 5 czerwca w dwóch wariantach cenowych. Pojawi się w formie Season Passa za 30 dolarów (uwzględnia dodatki Lost on Mars i Dead Living Zombie, wydane w późniejszym terminie) lub jako pojedynczy DLC za 12 dolarów.          

[you tube=VtaiTabvIEE]

Źródło: gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię