Strona głównaWiadomościUbisoft zapowiada premierę The Crew 2 na 29 czerwca

Ubisoft zapowiada premierę The Crew 2 na 29 czerwca

Niekonwencjonalna gra wyścigowa The Crew 2 ukaże się już 29 czerwca. Pierwotnie premiera planowana była na początek tego roku, ale została opóźniona.

The Crew 2 zostało opracowane przez Ivory Tower we współpracy z Ubisoft Bucharest, Paris, Shanghai and Massive. W grze wcielamy się w kierowcę, który przemierzając Amerykę rywalizuje o tytuł mistrza sportów motorowych, na lądzie w powietrzu oraz na wodzie używając w tym celu licznych samochodów, motocykli, samolotów i motorówek. Do wyboru będą cztery oddzielne dziedziny sportów samochodowych: off-road, wyścigi uliczne, wyścigi pro i freestyle, każdy z szeroką gamą pojazdów do wyboru. Gracze zainteresowani wzięciem udziału w beta testach mogą zarejestrować się TUTAJ.

Ubisoft udostępnił Również informacje o ekskluzywnej wersji The Crew 2 Motor Edition, dostępnej w cenie ok. 110 dolarów za pośrednictwem Ubisoft Store.

The Crew 2 Motor Edition pozwoli graczom dostać grę trzy dni wcześniej, co umożliwi im przygotować się przed zawodami, które odbędą się 29 czerwca. Ta ekskluzywna edycja, dostępna w sklepie Ubisoft Store, zapewni najlepsze wrażenia w sportach motorowych. Wersja Motor Edition zawiera:

  • Grę The Crew 2 Gold Edition wraz z przepustką sezonową, pozwalającą graczom cieszyć się nowymi pojazdami, strojami, dodatkowymi treściami oraz wieloma innymi rzeczami.
  • Pakiet Motorsports Delux Pac, który zawiera unikalne stroje i pojazdy w tym, Forda F-150 Raporto Race Truck 2017, Pilatus PC-21 Air Race Edition 2002 Plane oraz Abarth 500 Monster Truck Edition 2008.
  • Customizowaną amerykańską tablicę rejestracyjną The Crew 2, która jest dostarczana w wysokiej jakości pudełku kolekcjonerskim, ekskluzywny steelbook, oficjalną mapę drogową i cztery oryginalne naklejki.

Gracze, którzy złożą pre-order, otrzymają pakiet The Legendary Motors Pack, który zawiera ekskluzywne pojazdy, takie jak Mercedes AMG C 63 Touring Car 2016 i Harley-Davidson Iron 883 2017.

Gracze mogą teraz rozpocząć kolekcjonowanie pojazdów w grze dzięki programowi The Crew Rewards, poprzez ukończenie serii comiesięcznych wyzwań w pierwszej części The Crew. W ten sposób mogą odblokować do 19 pojazdów w The Crew 2, w tym specjalne pojazdy wodne.

A na koniec jeszcze oficjalny trailer:

[you tube=i-H0hHDtrNs]

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię