Strona głównaWiadomościAkcesoriaUnofficial we współpracy z Fortnite udostępnił nową kolekcję okularów

Unofficial we współpracy z Fortnite udostępnił nową kolekcję okularów

Znany producent okularów Unofficial we współpracy z Fortnite wprowadzają na rynek pierwszą na świecie kolekcję okularów z filtrem, inspirowaną grą Epic Games. Stylowe okulary z filtrem światła niebieskiego zostały uzupełnione o elementy znane wszystkim fanom Fortnite.

Nowa kolekcja zawitała do salonów Vision Express w całej Polsce. Tym samym rozszerzyła uniwersum kultowego battle royale do 360 stopni.

Unofficial to młoda i ambitna marka okularów, dostępna w Polsce wyłącznie w salonach stacjonarnych oraz sklepie internetowym Vision Express. Od 2021 roku firma oferuje różnorodne kolekcje okularów – zarówno korekcyjnych jak i przeciwsłonecznych, które zachęcają do poszukiwania ekspresji indywidualnego stylu. Bogate wzornictwo oraz mnogość kształtów oprawek sprawiają, że nawet najbardziej wybredni znajdą coś dla siebie. Zróżnicowane modele pozwalają intrygować oraz wychodzić poza utarte schematy, podkreślając osobowość oraz dając impuls do działania.

Producent nie boi się eksperymentów oraz nowości, stąd pomysł na nawiązanie współpracy z Fortnite. Nowa kolekcja składa się z ośmiu par okularów przeciwsłonecznych oraz dwóch modeli z filtrem światła niebieskiego. Z pewnością zapiszą się one w historii obu marek. Okulary dedykowane są przede wszystkim fanom gry autorstwa Epic Games, chociaż streatwearowy styl przypadnie także do gustu trendsetterom. Kampania #PLAYTHEFRAME promuje nowe oprawy, ale także poszerza zasięg społeczności Fortnite za sprawą aktywności w mediach cyfrowych i społecznościowych oraz przy wykorzystaniu wiedzy modowej marki Unofficial.

Każdy z dostępnych modeli okularów z nowej kolekcji Unofficial przeznaczony jest zarówno dla młodzieży jak i dorosłych, jest to świetny przykład połączenia dwóch silnych marek. Wszystkie nowe modele nawiązują do najbardziej charakterystycznych elementów postaci znanych z gry Fortnite. Zresztą zobaczcie sami.

Miauśniak

Fortnite Unofficial

Miauśniak to jedna z najbardziej znanych postaci w Fortnite, której nie musimy przedstawiać! Jest tak charakterystyczny, że zainspirował markę Unofficial do stworzenia dwóch produktów: sportowych dużych oprawek z niebieskimi szkłami lustrzanymi oraz okularów w stylu panto z pomarańczowymi szkłami lustrzanymi i pełnymi zausznikami.

Kevin Sześcian

Fortnite Unofficial

Wszechobecny element gry. W kolekcji reprezentują go oprawki z fioletowymi lustrzanymi szkłami w dwóch kształtach: wąskie prostokątne i okrągłe w stylu panto, z fioletowymi końcówkami zauszników.

Skórek Banan

Fortnite Unofficial

Ta słynna postać z gry stworzyła z nami masywne pilotki z barwionymi żółto szkłami. Zresztą, nie musimy o tym pisać, wystarczy, że spojrzycie na te stylowe okulary.

Midas

Fortnite Unofficial

Legendarny skin Midasa mógł zainspirować do stworzenia tylko takich oprawek! Wyraziste, czarne pilotki. A szkła? Aż ociekają złotem…

Dowódczyni Drużyny Przytulanek

Fortnite Unofficial

Serca, całuski, misiolot – kolejną inspiracją stała się Dowódczyni Drużyny Przytulanek. Jak widać, bawi się kobiecymi oprawkami z gradalnymi różowymi szkłami.

Królewskie Zwycięstwo

Fortnite Unofficial

Wybitni strzelcy Fortnite wiedzą doskonale, czym jest Królewskie Zwycięstwo. To oczywiście element gry, który oznacza, że jesteś ostatnim bohaterem bitwy. Na tę serię składają się aż 3 różne pary: czarne prostokątne oprawki z niebieskimi szkłami i pełnymi zausznikami oraz dwie pary transparentnych oprawek uniseks ze szkłami z filtrem światła niebieskiego.

Jak podkreśla Nieuczesana, influencerka i ambasadorka kampanii #PLAYTHEFRAME:

Nowe oprawki Unofficial wyglądają nieziemsko! Zwracają uwagę, a właśnie o to chodzi w tej kolekcji. Myślę, że kampania #PLAYTHEFRAME zwiększy bazę nowych graczy, dzięki niekonwencjonalnemu podejściu i wychodzeniu poza schematy.

Jeżeli zastanawiacie się dlaczego gracze potrzebują okularów, to odpowiedź jest bajecznie prosta – filtra światła niebieskiego pozwoli na długie sesje bez męczenia wzroku. A kolejna wartość dodana to świetny wygląd.

Wszystkie modele okularów z kolekcji Unofficial x Fortnite pozwalające wyrazić Nieoficjalnego siebie są dostępne stacjonarnie oraz na: visionexpress.pl/promocje/unofficial-fortnite/.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię