Strona głównaKonsoleMario Strikers: Battle League Football First Kick Demo Event już w sobotę!

Mario Strikers: Battle League Football First Kick Demo Event już w sobotę!

Już 10 czerwca premiera Mario Strikers: Battle League Football, ale już teraz można pobrać za darmo Mario Strikers: Battle League Football First Kick Demo Event i wziąć udział w rozgrywkach On-Line.

Już w najbliższą sobotę i niedzielę gracze będą mieli możliwość skorzystania z trybu treningowego do nauki podstaw rozgrywki. Dzięki temu będą mogli wziąć udział w przedsezonowych meczach przyjaźni w ramach przygotowań do dnia meczowego.

Zobacz: I, the Inquisitor – oficjalnie zapowiedziane

Nintendo ogłosiło również, że pełna gra otrzyma darmowe aktualizacje po premierze, w tym nowe postacie. W międzyczasie zapraszamy do obejrzenia niedawno opublikowanego zwiastuna Mario Strikers: Battle League Football – Overview Trailer by zapoznać się ze wszystkimi sposobami, jakimi gracze mogą atakować, trafiać i powalać swoich przeciwników w drodze do zwycięstwa.

Tryb Mario Strikers: Battle League Football First Kick tutorial, dostępny już teraz dla obecnych członków Nintendo Switch Online, a od 2 czerwca także dla graczy biorących udział w darmowym, 7-dniowym okresie próbnym Nintendo Switch Online, pozwala graczom nauczyć się wszystkich podstaw, od strzelania, podawania i ataków, po bardziej zaawansowane ruchy i umiejętności. Gdy gracze przyzwyczają się już do sterowania, będą gotowi postawić wszystko na jedną kartę i w sobotę 4 czerwca oraz niedzielę 5 czerwca zmierzyć się z innymi początkującymi napastnikami online w godzinach podanych poniżej:

  • Sobota 4 czerwca 05:00 – 06:00
  • Sobota 4 czerwca 13:00 – 14:00
  • Sobota 4 czerwca 21:00 – 22:00
  • Niedziela 5 czerwca 5:00 – 6:00
  • Niedziela 5 czerwca 13:00 – 14:00
  • Niedziela 5 czerwca 21:00 – 22:00

Dzięki drużynowym meczom online, gracze mogą dobrać się w zespoły by rywalizować z innymi zespołami. Co więcej, na jednej konsoli może grać dwóch graczy, co oznacza, że w drużynie może zagrać aż czterech graczy.

Od czwartku 2 czerwca o godzinie 12:00, gracze nieposiadający członkostwa w Nintendo Switch Online mogą ubiegać się o darmowy 7-dniowy okres próbny, nawet jeśli korzystali już w przeszłości z darmowego okresu próbnego. Daje to nie tylko dostęp do demo Mario Strikers: Battle League Football First Kick, ale gracze mogą również doświadczyć tygodnia ze wszystkimi korzyściami, jakie oferuje członkostwo Nintendo Switch Online, w tym dostęp do biblioteki ponad 100 tytułów NES i Super NES, rozgrywki online z kompatybilnymi tytułami, zapisów w chmurze i wiele więcej.

Mario Strikers: Battle League Football First Kick można już teraz pobrać na Nintendo eShop.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię