Strona głównaWiadomościUnreal VR ma 3 poziomy z oryginalnej wersji gry i bullet time

Unreal VR ma 3 poziomy z oryginalnej wersji gry i bullet time

Gratka dla fanów Unreala, modder kwstasg przygotował zupełnie nową wersję swojego projektu Unreal VR wykorzystującego Unreal Engine 4. Nowa wersja oferuje trzy poziomy z oryginalnej części gry, dodaje animowane i statyczne tekstury, oraz poprawione oświetlenie, dzięki czemu bardzo przypomina oryginał.

Co więcej, nowa wersja dodaje nam w łapki dwa automagi i bullet time. W związku z tym nie jest to tylko zwiedzanie a bardziej tech demo. Jeżeli jeszcze nie Wiedzieliście to Unreal VR to całkowita konwersja Unreal Gold z 1998 roku. Teraz została odtworzona na Unreal Engine 4 z obsługą VR, więc zdecydowanie polecamy wypróbowanie.

Projekt jest cały czas w fazie rozwoju, kwstasg planuje dodać jeszcze więcej poziomów. Jest zatem bardzo prawdopodobne, że w przyszłości gra będzie zawierała wszystkie poziomy z oryginalnej gry.

Mamy nadzieję, że autor wkrótce doda kilku wrogów oraz NPC. Byłoby miło gdyby mógł również odtworzyć kilka scenariuszy z gry, żebyśmy mogli ponownie zobaczyć kilka kultowych scen np. pierwsze spotkanie ze Skaarjem.

Tak to wszystko obecnie się prezentuje:

[you tube=jFP_eGd76uI]

A jeżeli jesteście zainteresowani to pliki można pobrać TUTAJ

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię