Strona głównaGryAktualnościUplay Plus: trudny start nowej subskrypcji Ubisoftu

Uplay Plus: trudny start nowej subskrypcji Ubisoftu

Od dzisiaj można oficjalnie korzystać z gier zebranych w ramach abonamentu Uplay Plus. Start nie obył się jednak bez problemów.

W Uplay Plus znajduje się ponad 100 tytułów, których lista jest już znana od pewnego czasu. U wielu osób jednak wciąż pojawiają się problemy. W pierwszej kolejności – strona usługi nie działa – przynajmniej w momencie pisania tej informacji. Obsługa klienta ponoć wie o problemie i pracuje nad jego rozwiązaniem, ale jak długo to potrwa – nie wiadomo?

Kolejny, zgłaszany między innymi na Twitterze problem dotyczy samego pobierania gier:

Można przypuszczać, że dostęp do usługi jest po prostu przeciążony przez gigantyczne zainteresowanie, ale trochę dziwne, że francuski gigant nie przewidział takiego rozwoju sytuacji. Jeszcze inną usterką systemu jest fakt, że użytkownicy nowej biblioteki są proszeni o uiszczenie opłaty, mimo, że należy im się darmowy miesiąc. Opłata abonamentowa powinna zostać pobrana dopiero w październiku, jeśli użytkownik zdecyduje się przedłużyć u siebie usługę. No i na koniec tajemnicze zniknięcie Anno 1800, o którym również wie już support Ubisoftu.

A czy Wam udało się pomyślnie skorzystać z nowej usługi?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię