Strona główna Gry Aktualności Usain Bolt zostanie piłkarzem w FIFIE 19

Usain Bolt zostanie piłkarzem w FIFIE 19

- Reklama -

Najszybszy człowiek na Ziemi ma już niemal zapewnione miejsce w najnowszej odsłonie FIFY. Jeśli podpiszę umowę z EA Sports to stanie się postrachem dla linii defensywnej wszystkich wirtualnych zespołów.

W przeszłości wielu graczy zabiegało o możliwość przejęcia sterów nad Usainem w FIFIE 18. Zresztą, kto by nie chciał mieć w drużynie piłkarza, którego nikt na boisku nie mógłby dogonić. Niestety, EA Sports nie było przekonane do zwariowanego pomysłu wprowadzenia lekkoatlety do środowiska futbolu. Kiedy jednak w 2018 Bolt zaciągnął się na 6-tygodniowe testy do australijskiego Central Coast Mariners, Elektronicy zmienili swoje zdanie…

Jest duża szansa na to, że były olimpijczyk zarówno w rzeczywistości jak również w wirtualu zrobi karierę na piłkarskich stadionach. Dzięki dobrym występom w A-League, gdzie zaliczył swoje pierwsze trafienia do bramki (w towarzyskim meczu z Macarthur South West United), otworzył na nowo oczy EA Sports. Tak, jak reszta graczy, wydawca marzy o tym, by Usain znalazł się w ich grze.

Karta sportowca może zaistnieć na łamach FIFY 19 nawet wbrew wcześniejszym zasadom deweloperów. Wymogiem było podpisanie kontraktu z klubem piłkarskim. W przypadku, gdy nie zejdzie się z którymś z profesjonalnych zespołów, to wówczas może wylądować w wirtualnych rozgrywkach jako “wolny strzelec”.

Jeśli wyrazi chęć wystąpienia w FIFIE 19, oczywistym stanie się jego wysokie miejsce na tle piłkarzy o rozwiniętych cechach sprinterskich. Jak zapewnia źródło z EA Sports, Bolt z automatu przejąłby fotel lidera wśród najszybszych. Aczkolwiek tylko ta cecha stanowiłaby o jego przydatności na boisku, bowiem na razie nie ma zbyt wiele wspólnego z piłką nożną.

“Błyskawica” z pewnością wywoła trochę szumu wokół FIFY 19, jak sprawa o gwałt Christiano Ronaldo (przez co prawie stracił twarz na okładce gry), czy też wykryte błędy i problemy z optymalizacją. To wszystko jednak zdaje się mieć pozytywny wpływ na zainteresowanie FIFĄ 19. Świadczy o tym chociażby fakt, że miłośnicy futbolu wolą grać niż oglądać prawdziwy mecz. Ile w tym prawdy? Dowiecie się z naszej recenzji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE