Strona głównaGryAktualnościValheim – gracz odtworzył Białą Grań ze Skyrim

Valheim – gracz odtworzył Białą Grań ze Skyrim

Nie będzie to duże nadużycie jeżeli porównamy Valheim do Minecrafta. Gra pozwala na dużą swobodę w budowaniu, co wykorzystał jeden z graczy i odtworzył Białą Grań ze Skyrim.

Pomimo tego, że Valheim jest we wczesnym dostępnie to ciągle zyskuje na popularności. Duża w tym zasługa swobody oraz możliwości kreowania świata. Do sieci trafiły już materiały przedstawiające m.in. odtworzenie w grze Wieży Saurona z Władcy Pierścieni. Kolejną cegiełkę dołożył użytkownik Reddit – Djchieu, który pochwalił się swoją wersją Białej Grani ze Skyrim.

Zobacz: Nintendo zapowiada transmisję Pokemon Presents

Miasto zostało zbudowane w kilka tygodni przy współpracy z kilkoma innymi użytkownikami serwisu. Biała Grań wciąż jest niedokończona, ale została już bardzo dobrze przyjęta przez społeczność. Układ budynków oraz pobliskie elementy takie jak rzeka czy drzewa jest zbliżony do oryginału.

Biała Grań to pierwsze miasto na jakie trafiamy podczas gry w Skyrim. Jest to najbliższe miasteczko w pobliżu lochu, z którego uciekamy na początku gry. Co więcej, nordycki charakter Białej Grani idealnie pasuje do klimatu Valheim.

Whiterun: Update 4 from valheim

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię