Strona głównaGryAktualnościValheim - nowy mod pozwala oswoić każde stworzenie w grze

Valheim – nowy mod pozwala oswoić każde stworzenie w grze

Zabawnych modów z Valheim ciąg dalszy. Dzięki modyfikacji jednego z członków społeczności możemy zamienić przerażające potwory w posłuszne kompanów.

Valheim cały czas cieszy się ogromną popularnością. Najbardziej oddani nowemu survivalowi fani przeszli już jednak grę i zbudowali osady spełniające wszelkie ich potrzeby. Teraz szukają więc sposobu na urozmaicenie podstawowej wersji gry. Z pomocą przychodzą modyfikacje.

Zobacz: Animal Crossing: New Horizons – nadchodzi aktualizacja z okazji pierwszej rocznicy gry

Kilka dni temu na stronie NexusMods pojawił się program AllTameable. Jak sama nazwa wskazuje, znacząco zwiększa on liczbę możliwych do oswojenia stworzeń. Oryginalnie są to bowiem tylko wilki i dziki.

Jedna, prosta modyfikacja diametralnie zwiększa wasze możliwości. Oswoić można bowiem teraz Trolle czy Greydwarfy. Ba, nawet te wielkie, przerażające bloby staną się waszymi przyjaciółmi. Doskonałe rozwiązanie dla osób, którym znudziły się dziki i szukają sposobów na urozmaicenie swoich osad.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceKotaku
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię