Strona głównaGryAktualnościValheim of Warcraft - gracze odtworzyli w survivalu mapę Azeroth

Valheim of Warcraft – gracze odtworzyli w survivalu mapę Azeroth

Społeczność Valheim zaskakuje po raz kolejny. Tym razem kilka osób podjęło się próby przeniesienia do gry świata World of Warcraft.

Niejednokrotnie pokreślaliśmy w naszych artykułach, że Valheim cały czas przy życiu utrzymują mody. Większość doświadczonych graczy pokonała już pewnie bossy i zbudowała potężną osadę. Teraz za to mogą skupić się na korzystaniu z kreatywności innych członków społeczności.

Zobacz: Słynne Hung Jury wróci do Destiny

Efektem najnowszych starań graczy jest Valheim of Warcraft. Gracz o nicku Kromek przeniósł do survivala niemalże całe Azeroth. Zaczynamy przygodę na Timeless Isle, a potem różnymi portalami przenosimy się do krain poszczególnych ras. Główną różnicą jest fakt, że Kromek zmniejszył oryginalną mapę World of Warcraft o 20%. W ten sposób łatwiej zmieściła się w grze Iron Gate i można szybciej zwiedzić całe Azeroth.

Nie jest to najwyraźniej koniec rozwoju tego moda. Twórcy zapowiedzieli już bowiem, że kolejnym krokiem jest dodanie lokacji z battlegroundów. Pojawić mają się również mapy z Shadowlands, których brakuje w aktualnej wersji moda.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię