Strona głównaWiadomościValkyrae najchętniej oglądaną streamerką 2020 roku

Valkyrae najchętniej oglądaną streamerką 2020 roku

Pokimane wreszcie doczekała sie konkurencji. Valkyrae, gwiazda YouTube Gaming, miała najlepszą oglądalność w zeszłym roku. 

Rok 2020 dla większości osób nie należał do wyjątkowo udanych. Ciężko jednak, żeby narzekała na niego Valkyrae. Najnowsze statystyki potwierdziły bardzo udany rok w wykonaniu nowej streamerki YouTube Gaming.

Zobacz: Coreupt – bijatyka na konsole nowej generacji. Czy przebije Mortal Kombat?

Twórcom w wykręcaniu dużych liczb bardzo pomogła kwarantanna. Gracze zostali zamknięci w domach, spędzali większość czasu przy komputerach i wielu z nich rozrywki szukało na Twitchu czy YouTube. Nic więc dziwnego, że w zeszłym roku popularność zyskało sobie wielu nowych content creatorów.

Wśród nich znalazła się Valkyrae, która o 300 tysięcy godzin przeskoczyła Pokimane w rankingu najchętniej oglądanych streamerek. Rachel Hofstetter, będąca częścią organizacji 100 Thieves, na początku zeszłego roku przeniosła się z Twitcha na YouTube i od tego czasu jej liczby tylko rosły.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię