Strona głównaGryAktualnościCoreupt – bijatyka na konsole nowej generacji. Czy przebije Mortal Kombat?

Coreupt – bijatyka na konsole nowej generacji. Czy przebije Mortal Kombat?

Niezależne studio tworzące bijatykę Coreupt udostępniło nowe materiały z gry. Zobaczymy na nich ruchy postaci oraz kombinacje ciosów. Szczegóły poniżej.

Wraz z niedawną premierą konsol nowej generacji twórcy gier skupili się na uaktualnianiu obecnych produkcji lub optymalizacji przyszłych tytułów pod nowe platformy. Dotyczy to także twórców bijatyki Coreupt, który udostępnili nowe materiały dotyczące produkcji.

Zobacz: PlayerUnknown’s Battlegrounds wprowadza system reputacji

Z uwagi na to, że jest to produkcja niezależna, niewiele wiadomo na temat samej gry. Wiadomo, że ma to być gra free-to-play i ma trafić na PC oraz konsole nowej generacji. Produkcję wspiera Rouge Games Inc., wydawca zajmujący się takimi grami jak Fisti-Fluffs, Super Glitch Dasz, Arcanium: Rise of Akhan i wieloma innymi. Nie jest znana data premiery gry.

Jeden z twórców gry Jesse Wright opublikował kilka materiałów pokazujących rozgrywkę. Materiał miał skupić się na przedstawianiu tempa gry. Co więcej, jeszcze przed premierą gracze będą mieli możliwość wypróbowania wersji demo lub beta.

Wygląda na to, że szykuje się jedna z lepszych gier niezależnych i co więcej darmowych jakie trafią na konsole nowej generacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię