Strona głównaGryAktualnościValorant - najnowsza aktualizacja pomoże w walce z toksycznymi graczami

Valorant – najnowsza aktualizacja pomoże w walce z toksycznymi graczami [AKTUALIZACJA]

Riot Games planuje na dzisiaj wypuszczenie kolejnej aktualizacji Valorant. Wiąże się ona z chwilową przerwą w działaniu serwerów.

Informacje o zawartości aktualizacji ujawnił Joseph Ziegler, dyrektor kreatywny, który na Twitterze napisał o poprawkach, dodatkach oraz zmianach. W innym wpisie, na blogu gry napisano, że firma pracuje od pewnego czasu nad walką z toksycznością w grze i rozgrywką zgodnie z zasadami fair play. Walka ze szkodliwymi zjawiskami stała się priorytetem dla zespołu pracującego nad grą i to zapewne z tym związane są najnowsze zmiany. 

Zobacz: Valorant bez meczów między regionami

Fani Valoranta w Europie aktualizację dostaną jako jedni z ostatnich, a wyłączenie serwerów powinno potrwać od 3:30 czasu polskiego w środę, 13 marca.

Aktualizacja:

Pojawiły się oficjalne informacje na temat zawartości aktualizacji do wersji 0.50. Znalazły się tam między innymi poprawki celności broni podczas zatrzymania postaci z biegu i zwiększono rozrzut w trakcie chodzenia. Oprócz tego poprawiono czas „gotowości” broni po strzale.

Zobacz: Valorant – coraz więcej graczy skarży się na Vanguarda

Poprawki dotyczą także bohaterów Zmieniono współczynniki i czas trwania efektu Slow Orb dla Sage, Cypher ma zwiększony cooldown Spycama, granaty dymne Omena trwają dłużej, a ich lot jest szybszy, a Viper ma zwiększone pole rażenia Snake Bite. Pełną listę zmian i poprawek znajdziecie tutaj.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię