Strona głównaGryAktualnościValorant – taktyczna strzelanka Riot Games zostanie pokazana już dzisiaj?

Valorant – taktyczna strzelanka Riot Games zostanie pokazana już dzisiaj?

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że taktyczna strzelanka Riot Games, znana wcześniej jako Project A, prawdopodobnie będzie nazywać się Valorant. Teraz dochodzą do nas słuchy, że oficjalna prezentacja gry odbędzie się już dzisiaj, czyli 2 marca.

Taką informację przekazał znany w świecie esportu konsultant – Red Breslau. Według jego źródeł gra zostanie pokazana świata już dzisiaj, czyli 2 marca 2020 roku. Oczywiście nie oznacza to premiery tego samego dnia. Mowa jedynie o ujawnieniu nowych informacji, być może o postaciach, ich umiejętnościach, mapach czy trybach rozgrywki.

Riot Games współpracuje przy grze z wieloma profesjonalnymi graczami i streamerami. Wiemy przecież, że okazję do zagrania mieli między innymi Filip ‘neo’ Kubski, Jarosław ‘pashaBiceps’ Jarząbkowski czy też Piotr ‘izak’ Skowyrski. Zatem jest spora szansa, że niektórzy twórcy internetowi będą w jakiś sposób uczestniczyć w pokazie. Kto wie, może część będzie miała możliwość zaprezentowania Valorant na swoich streamach? To już jednak tylko moje przypuszczenia.

Pamiętajcie, że chociaż Rod Breslau jest znaną i cenioną osobą w świecie esportu, to on również może się mylić. Dlatego powyższe informacje traktujcie tylko i wyłącznie jako plotkę. Przy okazji wyciekło kilka nowych screenów, na których możemy zobaczyć grę Riot Games:

Oprócz tego wyciekło też zdjęcie, które prawdopodobnie prezentuje jedną z postaci oraz listę jej umiejętności. Wygląda na to, że będzie to bohaterka lecząca i wskrzeszająca swoich kompanów z drużyny.

Valorant - postać Sage

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię