Strona głównaGryAktualnościAnimal Crossing: New Horizons na nowym filmie - o postanowieniach noworocznych

Animal Crossing: New Horizons na nowym filmie – o postanowieniach noworocznych

Nintendo wypuściło nowy film związany z Animal Crossing: New Horizons. Film bardzo na czasie bo dotyczy postanowień noworocznych.

Animal Crossing: New Horizons było jedną z największych premier 2020, sukcesem sprzedażowym i grą bardzo dobrze odebraną przez recenzentów. Nintendo chce utrzymać dobrą passę marki w 2021, obiecując nowe aktualizacje. Co prawda fani będą musieli trochę poczekać na pierwsze informacje, ale już teraz mogą zobaczyć nowy materiał promocyjny.

Zobacz: Animal Crossing: New Horizons – gracz odtwarza The Office na wyspie

1 stycznia Nintendo wypuściło bowiem video o postanowieniach noworocznych, oczywiście oparte o grę. W filmiku widzimy jak jeden z mieszkańców wioski postanawia złowić jedną z najbardziej rzadkich ryb w świecie gry. Inne postanowienie, o którym mowa, to lepsze poznanie swoich przyjaciół – w tym momencie widzimy jak gra pozwala na rozmowy z sąsiadami i wysyłanie im prezentów. Jeszcze inna postać planuje zrobić biznes życia, handlując rzepą. To jedna z głównych mechanik gry. Oprócz tego, mamy jeszcze fragment gdzie widzimy jak gra pozwala nam dopasować wygląd naszej postaci.

Niestety, oprócz pokazu już istniejących mechanik i fragmentów gry, wideo nie zdradza żadnych szczegółów na temat nowości planowanych na 2021. Fanom pozostaje czekać na kolejne Nintendo Direct, które – jak głoszą plotki – ma się odbyć jeszcze w styczniu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGameRant
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię