Strona głównaGryAktualnościValve pracuje nad strzelanką w stylu Overwatch

Valve pracuje nad strzelanką w stylu Overwatch

Według najnowszych doniesień ekipa Valve ma pracować nad nową grą. Tytuł to strzelanka w stylu Overwatch pod tytułem Deadlock. Do sieci trafiły screeny z gry.

Według informacji przekazanych przez Tylera McVickera, Deadlock znajduje się obecnie w fazie zamkniętej wersji alfa. Tytuł ma zostać zapowiedziany już wkrótce. Kilku YouTuberów ma mieć już dostęp do tytułu, jednak zobowiązani są do zachowania tajemnicy, przez co nie ma żadnych doniesień.

Przynajmniej oficjalnie, jeden z testerów umieścił w sieci kilka screenów z Deadlock. Według opisów będzie to strzelanka z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, w której bohaterowi toczą bitwy w drużynach 6 na 6. Oprócz mechaniki obrony wieży dowiadujemy się, że będą umiejętności oraz przedmioty. Całość utrzymana jest w klimacie steampunk. Całość ma przypominać mieszankę Dota 2, Team Fortness, Ovwerwatch, Battle Area i Valorant.

https://x.com/gabefollower/status/1791311128422748285

Ostatnią grą jaką wypuściło Valve był Counter Strike 2, który zastąpił CS:GO. Wcześniejsza gra pochodzi z 2020 roku i było to Half-Life: Alyx, tytuł dostępny wyłącznie na gogle VR. Valve wypuściło także karciankę inspirowaną Dota o nazwie Artifact oraz autobattler Dota Underlords, jednak te nie zdobyły wielkiej popularności.

Gracze nadal czekają na Half-Life 3 i chociaż przy okazji premiery Alyx wyszło na jaw, że Valve pracowało nad HL 3 przez rok. Niestety nie ma jednak informacji czy kiedykolwiek gra ujrzy światło dzienne. Podobnie zresztą jak Left 4 Dead 3.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię