Strona głównaGryAktualnościVampire: The Masquerade Bloodlines 2 po raz kolejny opóźnione

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 po raz kolejny opóźnione

Złe wiadomości dla graczy czekających na Vampire: The Masquerade Bloodlines 2. Premiera przesunięta poza 2021 rok, wstrzymane zamówienia przedsprzedaży, deweloperzy usunięci z projektu.

Rozwój sequela Vampire: The Masquerade nie jest usłany różami. Teraz Paradox Interactive ogłosił, że gra nie zostanie wydana w tym roku, jak pierwotnie planowano. Co więcej, deweloperzy Hardsuit Labs zostali usunięci z projektu.

W oświadczeniu złożonym w ramach sprawozdania finansowego Paradox możemy przeczytać:

Postanowiliśmy teraz odłożyć wydanie [Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 – przyp. red.] i nie będziemy uruchamiać gry w 2021 roku. Zdecydowaliśmy również, że Hardsuit Labs nie będzie już kierować rozwojem Bloodlines 2, a my rozpoczęliśmy współpracę z nowym partnerem studyjnym, aby zakończyć pracę nad grą. To była trudna decyzja, ale jesteśmy przekonani, że jest to właściwa droga do sprawiedliwości w grze.

Bloodlines 2 od lat boryka się z problemami, od wyrzucania reżyserów i dyrektorów kreatywnych po kolejne opóźnienia. Jednak usunięcie całego studia to zupełnie inny kaliber. Ciekawe ile pracy wykona nowy partner studyjny o ile gra w końcu trafi na półki.

Zobacz: Microsoft szykuje event związany z Bethesdą

Co więcej, Paradox wstrzymał również możliwość składania zamówień przedpremierowych. Na witrynie studia możemy również znaleźć podziękowania za dotychczasową współpracę dla studia Hardsuit.

Teraz pozostaje czekać na nowe informacje w sprawie gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię