Strona głównaGryAktualnościVault of Glass powróci do Destiny w maju

Vault of Glass powróci do Destiny w maju

Długo wyczekiwany, legendarny Raid Destiny pojawi się w drugiej odsłonie gry już w przyszłym miesiącu.

Vault of Glass był pierwszym Raidem Destiny. Pojawił się we wrześniu 2014 i na zawsze zmienił postrzeganei świata o grze Bungie. Od tego czasu Raidy stały się normą i charakterystycznym elementem popularnego shootera.

Zobacz: Europa Universalis 4 – nowe DLC zbiera rekordowo niskie oceny

Większość członków społeczności gry zgodzi się jednak z tym, że niewiele równało się z pierwszym ukończeniem Vault of Glass. W ramach sentymentalnej podróży do przeszłości Bungie zapoiwedziało, że będziemy mogli powrócić do tego Raidu w D2. Podczas wczorajszego This Week at Bungie dostaliśmy oficjalną datę premiery. Vault of Glass zawita do gry 22 maja.

Historia Raidu nie uległa oczywiście żadnym zmianom. Bungie musiało jednak wprowadzić nieco usprawnień, żeby zaktualizować aktywność do standardów swojej nowej gry. Nie wiemy dokładnie, jakie są to zmiany i pozotanie to pewnie tajemnicą do samej premiery. Już teraz gracze mogą zacząć przygotowania do wyścigu o tytuł World’s First.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię