Strona głównaEsportVirtus.pro bliscy wypadnięcia z TOP20 światowego rankingu. Goni ich AGO Esports

Virtus.pro bliscy wypadnięcia z TOP20 światowego rankingu. Goni ich AGO Esports

Serwis HLTV w końcu zaktualizował swój ranking najlepszych drużyn CS:GO na świecie. Dzięki dobrym wynikom na Majorze spektakularny awans zaliczyły takie drużyny jak Quantum Bellator Fire czy też Avangar. Jednocześnie Virtus.pro są coraz niżej w zestawieniu.

Aktualnie najlepszą drużyną na świecie, według rankingu HLTV, jest FaZe Clan. Europejski mix co prawda nie wygrał Majora, ale przegrana w finale i wysoka pozycja we wcześniejszych turniejach wystarczyły, aby wspiąć się na szczyt. Z pewnością pomogła w tym też zmiana zawodnika w SK Gaming, gdzie felps został zastąpiony przez boltza. Przez to Brazylijczycy spadli na 2. miejsce. Ostatnie miejsce na podium zajmują zwycięzcy ELEAGUE Major, czyli Cloud9.

Pierwsza dziesiątka rankingu prezentuje się następująco:

  1. FaZe Clan
  2. SK Gaming
  3. Cloud9
  4. G2 Esports
  5. Mousesports
  6. Fnatic
  7. Astralis
  8. NiP
  9. Natus Vincere
  10. Gambit

Jak widać w pierwszej dziesiątce nie znajdziemy Polaków z Virtus.pro. Ci spadli aż na 18. pozycję. To pokłosie fatalnych turniejów w ich wykonaniu, w tym przegrania wszystkich trzech meczów na Majorze. Niewiele dalej, bo na 22. lokacie znajdziemy graczy AGO Esports.

Na wspomnienie zasługują też imponujące awanse. Drużyna Quantum Bellator Fire, po rewelacyjnym występie na Majorze, awansowała aż o 62 pozycje! To pozwoliło im wylądować na 12. miejscu w rankingu. O 20 miejsc awansowali też gracze Avangar, którzy aktualnie zajmują 24. lokatę.

Źródło: HLTV

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię