Strona głównaGryAktualnościMarvel’s Avengers – deweloper potwierdził, że Kapitan Marvel istnieje w świecie gry

Marvel’s Avengers – deweloper potwierdził, że Kapitan Marvel istnieje w świecie gry

Na razie pewne jest, że w Marvel’s Avengers wystąpią takie postacie jak Iron Man, Hulk, Czarna Wdowa, Kapitan Ameryka i Thor. Teraz Square Enix potwierdził, że w grze będzie również występować Kapitan Marvel i na tym może się nie skończyć.

Gracze stale odpytują twórców gry, o to kto wystąpi w Marvel’s Avengers. Obecnie zostało potwierdzone, że w grze wystąpią zarówno Kapitan Marvel jak i Kamala Khan, czyli Ms. Marvel, która jest z kolei wielką fanką tej pierwszej. Serwis ComicBook.com odpytał Hannah McLeod o to czy w świecie gry będzie Kapitan Marvel.

Przedstawiamy to w ten sposób, Kamala nie może być fanem kogoś, kto nie istnieje. Ona wie wszystko, co można wiedzieć o Avengersach i kapitan Marvel jest jej ulubioną postacią. To jest coś, co ona i nasi gracze mają ze sobą wspólnego. Kochają tych bohaterów.

Zobacz: Marvel’s Avengers – Wiemy ile zajmie przejście głównego wątku fabularnego

Istnienie Kapitan Marvel w świecie gry nie jest oczywiście jednoznaczne z tym, że będzie to grywalna postać. Możemy się jednak spodziewać, że wraz z kolejnym DLC będziemy mogli zagrać również nią.

Zobacz: Kamala Khan nową grywalną postacią gry Marvel’s Avengers

Premiera Marvel’s Avengers zaplanowana jest na 15 maja 2020 na Ps4, Xbox One, PC oraz Stadia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię