Strona głównaGryW Battlefield V będzie aż 8 trybów rozgrywki

W Battlefield V będzie aż 8 trybów rozgrywki

Premiera Battlefield V została zaplanowana na 19 października. Dzięki przeprowadzonym przez EA i DICE testom mieliśmy już okazję sprawdzić co nas czeka. Dowiedzieliśmy się również kilku ciekawych szczegółów na temat gry.

Wiadomo już, że Battlefield V będzie mógł zjeść na śniadanie wszystkie poprzednie części i to bez popijana. Będzie więcej i lepiej. Gra wieloosobowa będzie zawierała wiele nowych treści oraz trybów rozgrywki.

Użytkownicy Reddita przeczesali pliki gry w wersji alfa w poszukiwaniu różnych ciekawych informacji. Można powiedzieć, że zakończyły się one sukcesem. W najnowszej odsłonie Battlefield będziemy mieli do wyboru aż 8 trybów rozgrywki multiplayer. W śród nich będą Conquest, Domination, Frontlines, Team Deathmatch oraz Breakthrough. Trzy z nich nigdy wcześniej nie występowały w żadnej części serii.

Co więcej Battlefiled V będzie miał również tryb Grand Operations i Battle Royal. Jednak ten ostatni nie będzie dostępny podczas premiery.

Testy wersji alfa zakończyły się prawdziwym sukcesem, serwery były pełne. Nowe tryby rozgrywki to nie jedna rzecz, jaką udało się odnaleźć „kopaczom danych”. Wczoraj informowaliśmy was o zestawach skórek do broni jakie będą dostępne w grze.

Jeżeli nie załapaliście się na testy alfa to jeszcze nic straconego. DICE do osób, które się zgłaszały ma wysyłać kolejne zaproszenia. Zatem pilnujcie skrzynki e-mail.

Gdy tylko dowiemy się czegoś damy Wam znać. Śledźcie nasz profil na FB.

Źródło: segmentnext

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię