Strona głównaGryW Black Ops 4 zmierzymy się z falami zombie

W Black Ops 4 zmierzymy się z falami zombie

Zewsząd zalewają nas informacje na temat Call Of Duty Black Ops 4, nic dziwnego, że wywołało to całkiem pokaźny hype. Są dwie rzeczy, które jeszcze bardziej mogłyby go podsycić, jedną z nich byłby tryb battle royal, a drugim tryb Black Ops 4 Zombies.

Tym razem deweloperzy postawili na klasykę ostatnich lat i zdecydowali się wprowadzić tryb zombie. Na chwilę obecną Activision i Treyarch nie pokazali jak miałby ten tryb wyglądać w praktyce, ale na swoim oficjalnym koncie na Twitterze zamieścili już stosowne informacje na ten temat.

E3 już za kilka tygodniu, i teraz jest najlepszy moment na to żeby podsycać zainteresowanie fanów. W związku z tym większość istotnych informacji jest pilnie strzeżona, możemy się tylko domyślać jak będzie wyglądała rozgrywka w Black Ops 4. Oficjalne przedstawienie gry ma mieć miejsce jeszcze w tym miesiącu. Tym samym na E3 możemy spodziewać się pokaźnej prezentacji tego co nas czeka w najnowszej odsłonie serii.

Ostatecznie wcale nie byłoby dziwne gdyby okazało się, że tryb Zombie będzie wariacją na temat battle royal. Coś podobnego mieliśmy okazję zobaczyć chociażby w Dying Light’s Battle Royale.

[you tube=MwX5t3PeSWc]

A Wy jak myślicie? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: segmentnext

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię