Strona główna Gry W Black Ops 4 zmierzymy się z falami zombie

W Black Ops 4 zmierzymy się z falami zombie

- Reklama -

Zewsząd zalewają nas informacje na temat Call Of Duty Black Ops 4, nic dziwnego, że wywołało to całkiem pokaźny hype. Są dwie rzeczy, które jeszcze bardziej mogłyby go podsycić, jedną z nich byłby tryb battle royal, a drugim tryb Black Ops 4 Zombies.

Tym razem deweloperzy postawili na klasykę ostatnich lat i zdecydowali się wprowadzić tryb zombie. Na chwilę obecną Activision i Treyarch nie pokazali jak miałby ten tryb wyglądać w praktyce, ale na swoim oficjalnym koncie na Twitterze zamieścili już stosowne informacje na ten temat.

E3 już za kilka tygodniu, i teraz jest najlepszy moment na to żeby podsycać zainteresowanie fanów. W związku z tym większość istotnych informacji jest pilnie strzeżona, możemy się tylko domyślać jak będzie wyglądała rozgrywka w Black Ops 4. Oficjalne przedstawienie gry ma mieć miejsce jeszcze w tym miesiącu. Tym samym na E3 możemy spodziewać się pokaźnej prezentacji tego co nas czeka w najnowszej odsłonie serii.

Ostatecznie wcale nie byłoby dziwne gdyby okazało się, że tryb Zombie będzie wariacją na temat battle royal. Coś podobnego mieliśmy okazję zobaczyć chociażby w Dying Light’s Battle Royale.

[you tube=MwX5t3PeSWc]

A Wy jak myślicie? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: segmentnext

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE