Strona głównaGryW Cyberpunk 2077 będą występowały dynamiczne warunki pogodowe

W Cyberpunk 2077 będą występowały dynamiczne warunki pogodowe

Już w Wiedźminie 3 oprócz cyklu dnia i nocy w sposób dynamiczny zmieniała się także pogoda. Trzeba przyznać, że nic nie nadawało klimatu walce jak trzaskające nad głową Geralta błyskawice. Podobnie będzie to wyglądać w Cyberpunk 2077.

Informacja ta została potwierdzona podczas wywiadu z CD Projekt dla włoskiego serwisu Mulitiplayer. Stanisław Święcicki powiedział:

Chcieliśmy sprawić, że od razu poczujesz się integralną częścią miasta. Tak jak we wszystkich miastach jest dzień i noc, dodatkowo chcieliśmy pokazać graczom, że możemy odtworzyć mroczną dystopijną przyszłość nawet w ciągu dnia. Oczywiście będą zmienne warunki pogodowe.

Wygląda więc na to, że CD Projekt RED chce, aby gracze na maksa zanurzyli się w klimacie Night City. Miasto ma być żywe i dynamiczne. Ten mroczny otwarty świat przyszłości – zdaniem twórców – będzie wyglądał świetnie, gdy będziemy przemierzać go z perspektywy pierwszej osoby.

Blade Runner wyrobił we mnie pewną wizję mrocznego, deszczowego miasta rozświetlonego neonami. Mam nadzieję, że Night City będzie wpisywało się w ten schemat i to pomimo występowania dnia.

Źródło: gamingbolt

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię