Strona głównaGryBattlerite Royale będzie osobną płatną grą

Battlerite Royale będzie osobną płatną grą

Po opóźnieniu trybu battle royale do gry Battlerite deweloper podjął decyzję o wydaniu go jako osobnej, płatnej gry, zatytułowanej Battlerite Royale. Tylko czy wydawanie płatnej gry battle royale to słuszna decyzja?

Większość wydawców podejmuje decyzje o bezpłatnym udostępnianiu trybów battle royale w swoich grach i zarabianiu na kosmetykach. Stunlock Studios podjęło inną decyzję.

Ograniczenia Areny i żywa reakcja graczy na wieść o wprowadzeniu trybu battle royale zmusiła nas do podjęcia decyzji o ochronie integralności obu gier jako osobnych tytułów.

Podczas gdy Battlerite Royale utrzymuje system walki oryginału, będzie wykorzystywał inny system dobierania graczy. Ponadto zostanie zaprojektowany odrębny interfejs użytkownika i nowe samouczki. Kosmetyki znane z Battlerite przejdą również do trybu BR. Gracze, którzy kupili różne dodatki lub grę w fazie wczesnego dostępu otrzymają jeszcze więcej nagród.

[you tube=V4xa0boL3XY]

Jak można się było spodziewać przejście z bezpłatnego moda do osobnej płatnej gry nie przeszło gładko.

Jeden z graczy na forum gry zapytał:

Więc mamicie nas miesiącami nowym trybem gry, a następnie chcecie za to pieniędzy, od graczy, którzy już kupili grę?

Deweloper nie podjął jednak tematu. Na razie nie wiadomo czy Battlerite Royale będzie płatny w okresie wczesnego dostępu jak miało to miejsce z Battlerite, czy będzie płatny dopiero po jego opuszczeniu.

Stunlock Studios planuje ujawnić więcej informacji na temat trybu battle royale 13 sierpnia.

Źródło: pcgamesn

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię