Strona głównaWiadomościHardwareW internecie pojawił się przedpremierowy test Intel Core i7-11700 bez literki K

W internecie pojawił się przedpremierowy test Intel Core i7-11700 bez literki K

Na kanale Youtube – Odd Tech Reviews, pojawiła się recenzja procesora Intel Core i7-11700, który swoją premierę ma mieć w nieodległej przyszłości.

Serwis do swojej dyspozycji co prawda miał procesor z tak zwanej puli procesorów kategoryzowanych do testów i jego wydajność może różnić się od tej, jaką zaprezentują procesory produkcyjne, ale w dużej mierze, jego wydajność może nam powiedzieć, w jakim kierunku zmierzają nowe procesory.

Intel Core i7-11700

Jeszcze tylko trzeba zaznaczyć, że procesory zakwalifikowane jako gotowe do testów, z reguły mają większą wydajność próbki inżynierskie. W materiale wideo Odd Tech Reviews właśnie możemy porównać wydajność sampla inżynierskiego z samplem zakwalifikowanym do testów.

Przechodząc już do testów procesor Intel Core i7-11700 pracuje częstotliwością Turbo dochodzącą do 4,4 GHz, a jego częstotliwość bazowa to 2.9 GHz. Procesor do swojej dyspozycji ma 8 rdzeni i 16 wątków, a jego TDP wynosi 65 W to o 60 watów mniej niż w przypadku wersji z literką K na końcu.

Testy tego procesora zostały wykonane na płycie głównej ASUS ROG Maximus XIII z chipsetem Z590 oraz z pamięciami DDR4-3200 MHz. Poniżej prezentujemy wyniki testów do waszej interpretacji. Premiera nowych procesorów Intela jak głosi plotka, ma odbyć się 18 marca.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię