Strona głównaEsportW Kijowie wyłoniono finalistów StarSeries i-League Season 4

W Kijowie wyłoniono finalistów StarSeries i-League Season 4

Za nami oba półfinały StarSeries i-League Season 4. W finale rozgrywanego w stolicy Ukrainy turnieju staną naprzeciw siebie reprezentanci gospodarzy – Natus Vincere, oraz mousesports.

Finałowa faza StarSeries i-League Season 4 nie przestaje zaskakiwać. Najpierw bardzo szybko bilet do domu musieli kupić zawodnicy SK Gaming, a w dzisiejszym półfinale gracze Na`Vi odprawili z kwitkiem reprezentantów FaZe.

Dzisiejszy dzień zaczął się spokojnie i raczej zgodnie z przewidywaniami eksperów i fanów. Gracze mousesports pokonali Liquid 2:1 i tylko na drugiej – Cobblestone, która była wyborem Liquid – gra „myszy” wyglądała dość słabo, szczególnie w pierwszej połowie, którą przegrywali 15:0. Natomiast zarówno na Mirage jak i Train ich przewaga była wyraźna i pewna – najpierw 16:7, potem 16:9.

Drugie spotkanie, można by rzec „CS-owy klasyk” zaczęło się od wyrównanej mapy Inferno, którą zdobyli zawodnicy FaZe i to przewagą zaledwie 3 punktów – 16:13. Na kolejnych dwóch jednak zobaczyliśmy podobną sytuację jak w pierwszym meczu, a więc wyraźne prowadzenie jednej z ekip… i nie był to faworyt czyli FaZe. Zarówno na Overpass jak iTrain silniejsi byli gracze gospodarzy. Zobaczyliśmy na nich dwukrotnie wyniki 16:7 dla NaVi. Co ciekawe, to pierwsza mapa była wyborem Na`Vi, a druga – FaZe.

Teraz do rozegrania zostały już tylko dwa spotkania – w meczu o 3. miejsce w niedzielę o godzinie 16:00 spotkają się Liquid i FaZe, a finał między NaVi i mousesports zostanie rozegrany około 3 godzin później.

Czy zawodnicy gospodarzy wygrają na własnej ziemi i przy dopingu swoich kibiców?

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię