Strona głównaWiadomościW końcu jest! Nowa operacja Hydra do CS:GO

W końcu jest! Nowa operacja Hydra do CS:GO

Ponad rok przyszło czekać graczom Counter-Strike: Global Offensive na nową operację. Ale w końcu wszyscy dotrwaliśmy do tego momentu. W nocy Valve wypuściło całkowicie nową operację o nazwie Hydra, a wraz z nią skrzynkę ze skinami.

Dokładnie 17 lutego 2016 roku Valve wprowadziło do CS:GO operację o nazwie Wildfire. Oznacza to, że ponad 15 miesięcy przyszło nam czekać na kolejny zestaw misji i dodatków. Na szczęście ten moment w końcu nastąpił. W nocy firma Gabe Newella udostępniła graczom na całym świecie nową operację o nazwie Hydra. Co dokładnie otrzymali gracze?

Przede wszystkim operacja Hydra to zestaw nowych misji. Valve przygotowało aż trzy rodzaje wyzwań. Pierwsze z nich to War Games. W ramach tego typu misji będziemy mogli rozgrywać mecze z różnymi zmiennymi. Wśród dostępnych trybów War Games będą takie jak:

  • Heavy Assault Suit – z możliwością kupienia mocnych kevlarów,
  • Headshot Only – mecze tylko headshotami,
  • Hunters-Gatherers – mecze, w których zbieramy znaczniki poległych przeciwników,
  • Stab Stab Zap – mecze tylko Zeusami,
  • The Flying Scoutsman – mecze z SSG08 (scout) z obniżoną grwitacją,
  • Trigger Discipline – mecze, w których tracimy życie za każdy niecelny strzał.

Oprócz tego do rozegrania będziemy mieli zupełnie nowe mecze 2 na 2, w których będzie tylko jeden bombsite. Wielu graczy może znać ten tryb jako odbijanie bombsite’u. W tym przypadku do gry będziemy potrzebować partnera – albo znajomego, albo kogoś z publicznego lobby. Ostatni tryb meczów to Weapon Expert. W nich rozegramy klasyczne pojedynki do 16 wygranych rund. Cała zabawa polega na tym, że każdą broń będziemy mogli kupić tylko raz w całym meczu. Wszystkie te mecze będą rozgrywane na nowych mapach – Agency, Black Gold, Insertion, Austria, Lite, Shipped oraz Thrill.

Oczywiście nowa operacja, to także nowa skrzynka Hydra. W niej, tradycyjnie już, znajdziemy zestaw 7 skinów niebieskich, 5 fioletowych, 3 różowych, 2 czerwonych i rzadki przedmiot specjalny, w tym przypadku rękawice. Szczególnie ładnie prezentują się te najrzadsze przedmioty, ale graczom powinna się spodobać także M4A1-S | Briefing, która jest skinem niebieskim.

Operacja Hydra potrwa dokładnie 18 tygodni. Część misji i zadań dostępnych jest dla wszystkich graczy. Pozostała zawartość zostanie odblokowana dopiero po wykupieniu dostępu za 5,6 euro, czyli około 24 zł. Co ważne, aktualizacja wprowadza też kilka zmian do samej gry. Przede wszystkim zmniejszono obrażenia zadawane przez UMP45 z dużych odległości.

Źródło: Valve

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię