Strona głównaGryAktualnościW multiplayerze Call of Duty: Black Ops Cold War spotkamy boty

W multiplayerze Call of Duty: Black Ops Cold War spotkamy boty

Przynajmniej na to wskazuje komunikat, który jeden z graczy zobaczył niedawno na ekranie podczas bety Call of Duty: Black Ops Cold War.

Po dwóch weekendach testowania nowych broni i wspólnej rywalizacji ze znajomymi beta Call of Duty: Black Ops Cold War dobiegła końca. Zanim jednak serwery zostały wyłączone, gracze odkryli bardzo ciekawą rzecz. Wygląda na to, że Treyarch planuje implementować boty do publicznych meczów multiplayer.

Zobacz: Leatherface trafił do Call of Duty: Warzone

Seems like public match bots are possibly being used in the full release. Saw this pop up last night after leaving a match. from blackopscoldwar

Jedną z pierwszych gier, która zdecydowała się na tego typu rozwiązanie był Fortnite. Lobby mniej doświadczonych graczy wypełniano botami, żeby łatwiej było im opanować podstawowe mechaniki. Na podobne rozwiązanie może zdecydować się nowe Call of Duty.

Jeden z komentarzy na Reddicie sugeruje to jako częściowe osłabienie Skill-Based Matchmakingu, głównego tematu dyskusji wśród społeczności. Na ten moment są to jednak wyłącznie spekulacje. Na konkrety będziemy musieli poczekać zapewne do premiery pełnej wersji gry.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię