Strona głównaGryAktualnościW najnowszej aktualizacji Fallout 76 pobawimy się w kucharzy

W najnowszej aktualizacji Fallout 76 pobawimy się w kucharzy

Najnowsza aktualizacja do Fallout 76 przyniesie dwie nowości. Po pierwsze, naprawi błędy, które pojawiły się po ostatniej aktualizacji, a po drugie gra zyska nowy event. Chodzi w nim o zbieranie i pieczenie mięsa.

Patch 11, który był ostatnim wydanym do Fallout 76, spowodował kilka problemów z grą. Dotyczyły one między innymi power armor oraz braku legendarnych dropów. Na to ostatnie przygotowano już kilka hotfixów. Inne problemy ma załatwić właśnie nadchodzący patch.

Zobacz: Bethesda na E3: Fallout 76 Battle Royale i kilka ciekawych gier

Oprócz poprawek problemów z power armor, w grze pojawi się event – zlecenie od jednego z NPC. W ramach eventu nazwanego Meet Week otrzymamy tak naprawdę dwa nowe zadania. Pierwszy krok to Primal Cuts, w którym poznamy Prime Beasts, na które będziemy mogli polować dla ich wyśmienitego mięsa. W ramach tego zdarzenia udamy się do trzech różnych lokacji, w których możemy spotkać Prime Beasts o różnym poziomie trudności. W zamian za wykonanie tej części otrzymamy expa, kapsle oraz mięso.

Zobacz: Sean Murray z Hello Games – Twórcy Anthem i Fallout 76 powinni się zamknąć

Drugi event, Meat Cook, będzie się rozpoczynał co godzinę. Gracze będą w nim pomagać supermutantowi Grahmowi ugotować mięso, które zebrali w ramach pierwszego zadania. Tutaj będziemy mieli do czynienia z wieloma “pokojowymi” aktywnościami, jak karmienie zwierzaka Grahma czy gaszenie pożarów. Jeśli pomyślnie wypełnią wszystkie postawione wyzwania, otrzymają loot w klimatach grillowania, skalowany stosownie do ich wyniku. Meat Cook będzie można kończyć wielokrotnie, aż do końca eventu. Brzmi jak dobry pomysł na zdobycie nagród i jednoczesną dobrą zabawę ze znajomymi.

A jak Wam się podoba pomysł na nowy event?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię