Strona głównaGryW nowym klonie Fortnie możemy jeździć konno

W nowym klonie Fortnie możemy jeździć konno

Studio Hi-Rez odpowiedzialne za takie tytuły jak Smite czy Paladins stworzyło nową grę battle royal. Realm Royale jest dostępny na Steam w ramach Early Access. Jak łatwo zauważyć jest mocno zainspirowany grą Paladins oraz Fortnite (żeby tylko nie skończyło się pozwem sądowym).

To co ma odróżniać Realm Royale od innych gier tego typu, to gra w drużynach czteroosobowych. Ponadto możliwość wyboru postaci spośród pięciu rożnych klas, które posiadają swoje unikalne umiejętności. Na przykład klasa Mag może rzucać czary i zadawać obrażeni z daleka, podczas gdy wojownik walczy w zwarciu. Z kolei inżynier może tworzyć bariery ochronne żeby chronić resztę drużyny przed atakami wroga.

Trailer gry:

[you tube=orzSOPhm6_8]

To co jeszcze ma wyróżniać grę to jest crafting. Znalezioną broń można podnieść lub zniszczyć, aby zebrać części. Po ich skompletowaniu wystarczy udać się kuźni, aby tam wykuć broń, zbroję. Haczyk polega na tym, że podczas wykuwania w kuźni pojawia się dym i stajemy się łatwym celem dla przeciwników. Dodatkowo Real Royale umożliwia jazdę konno. Czas na ruch Epic Games i zmiany we Frotnite :).

Gra jest bezpłatna, w przyszłości mogą i z pewnością pojawią się w niej mikropłatności. Gra jest w fazie wczesnego dostępu, więc może zawierać jeszcze sporo błędów. Hi-Rez powiedział, że ma duże plany na rozwój gry i do momentu jej ukończenia pozostanie w Early Access.

Obecnie dostępnych mamy pięć klas postaci, 17 rodzajów broni, 25 umiejętności. Na mapie jednocześnie może się znaleźć 100 graczy w zespołach 4 osobowych. Obecnie postacie nie mogą awansować na kolejne poziomy, ma to zostać wprowadzone w późniejszym czasie. Podobnie jak możliwości wprowadzania zmian kosmetycznych.

Czy ta wariacja na temat battle royale się sprawdzi? Czy może jest już za późno i graczom się to przejadło? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: gamespot

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię