Strona głównaWiadomościW Overwatchu w końcu pojawi się tryb deathmatch

W Overwatchu w końcu pojawi się tryb deathmatch

Na taką wiadomość czekało wielu graczy na całym świecie. Blizzard w końcu zdecydował się na wprowadzenie trybu deathmatch w Overwatchu. Ten będzie dostępny zarówno w wersji indywidualnej, jak i drużynowej.

Deathmatch został wprowadzony jak na razie tylko na serwerach testowych, ale to standardowe podejście Blizzarda, który wszystkie większe zmiany chce najpierw dokładnie sprawdzić. Tryb będzie dostępny w dwóch odsłonach – indywidualnej oraz drużynowej. W obu przypadkach na serwerze będzie mogło znajdować się maksymalnie 8 zawodników.

Przy okazji wprowadzenia deathmatcha do Overwatcha Blizzard przygotował zupełnie nową mapę, przystosowaną tylko do tego trybu. Otrzymała ona nazwę Château Guillard i znajduje się we Francji. Jest to zamek, który jest w jakiś sposób powiązany z postacią Trupiej Wdowy. Poza tym deathmatch będzie można rozgrywać na zmodyfikowanych wersjach King’s Row lub Hollywood.

Tryb deathmatch możecie przetestować na serwerach testowych. Przed włączeniem Overwatch wystarczy tylko zmienić region na „Publiczny Region Testowy” i poczekać aż gra się zainstaluje.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię