Strona głównaWiadomościBethesda zapowiedziała kompletne wydanie Fallout 4: Game of the Year

Bethesda zapowiedziała kompletne wydanie Fallout 4: Game of the Year

Długo czekaliśmy aż Bethesda spakuje pełną wersję Fallout 4 ze wszystkimi dodatkami w jedno pudełko. Po dwóch latach edycja Game of the Year wreszcie powędruje na sklepowe półki.

Nasze myszki mają powody do merdania kabelkiem. Wydana w 2015 roku gra Fallout 4 otrzyma zbiorczy pakiet o nazwie Game of the Year. Wewnątrz premierowej edycji znajdziemy podstawkę gry i wszystkie DLC-ki rozszerząjace historię o kolejne godziny w post-apokaliptycznym świecie.

Lista dodatków jest przebogata: Nuka-World, Vault-Tec Workshop, Contraptions Workshop, Far Harbor, Wasteland Workshop i Automatron. Większość z wymienionych zaoferuje kilkadziesiąt nowych misji, modyfikacji, a także elementy nie zaimplementowane pierwotnie do gry, jak stawianie schronów przeciwatomowych bądź możliwość zabawy w hycla. Nie obawajcie się jednak o to, że oryginalny klimat Fallouta został pogrzebany przez najnowsze pomysły twórców. Gra zachowała swój klimat i mechanikę.

Wszyscy, którzy już wyczekują Fallout 4: Game of the Year, muszą uzbroić się w cierpliwość. Jej premierę zaplanowano na 26 września. W sam raz na zwieńczenie studenckiego urlopu. Nastrój powinna poprawić Wam informacja o cenie wydania GOTY. Kompletny zestaw ma kosztować około 60 euro. Biorąc pod uwagę koszt zakupu samej gry i jej dodatków, powinnismy jeszcze na tym zaoszczędzić. Na Steamie Fallout 4 kosztuje 29,99 euro, a Seson Pass 49,99 euro.

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię