Strona głównaEsportW Polsce zadebiutował nowy kanał telewizyjny o grach i esporcie

W Polsce zadebiutował nowy kanał telewizyjny o grach i esporcie

W polskiej telewizjił pojawił się nowy kanał o esporcie o nazwie GameToon HD. Do tej pory był on dostępny już w kilku krajach w Europie, Ameryce oraz Afryce.

GameToon HD to kanał stworzony przez grupę medialną SPI International/Filmbox. Na jego łamach mają być prezentowane materiały związane z grami, w tym recenzje najnowszych produkcji, streamy, materiały viralowe, a także stworzone przy współpracy z influencerami. Nie zabraknie również transmisji z turniejów esportowych.

Kanał ma również zaoferować coś unikatowego. Chodzi o funkcję, która pozwala widzom na dzielenie się na antenie swoimi wynikami, osiąganymi w grach mobilnych. Twórcy zapowiadają też materiały poradnikowe, które mają pokazywać graczom, jak lepiej radzić sobie w różnych produkcjach. Wśród wymienianych tytułów pojawiają się między innymi Heartstone, Overwatch, Street Fighter V oraz Playerunknown’s Battlegrounds.

GameToon HD jest dystrybuowany w Polsce przez Kino Polska TV. Kanał jest dostępny dla użytkowników Inea, którzy mają dekoder HD. Nie wiadomo czy stacja trafi do oferty innych operatorów.

Źródło: RapidTVNews

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię