Strona głównaWiadomościKlawiatura mechaniczna marki Varmilo dla fanów PUBG

Klawiatura mechaniczna marki Varmilo dla fanów PUBG

Varmilo znane jest z produkcji ciekawych mechanicznych klawiatur. Społeczność graczy oszalała na punkcie ich produktów. Najnowszy model klawiatury mechanicznej z pewnością przypadnie do gustu fanom PlayerUnknown’s Battlegrounds.

Klawiatura występuje w dwóch wariantach: Varmilo VA108M Chicken Dinner (ANSI) i VA105M Chicken Dinner (ISO Nordic). Oba zestawy oferują wysokiej jakości niestandardowe nadruki na klawiszach. Materiał użyty do ich produkcji zapobiega ześlizgiwaniu się palców i nie daje wrażenia lepienia się. Sama klawiatura ma dość niestandardową kolorystykę. Dominuje tu biały i szary z żółtymi akcentami na klawiszach strzałek, Enter i ESC. Lepiej jednak jakby w tej kolorystyce był WSAD.

Co najważniejsze, klawisze powiązane z grą ozdobione są stylizowanymi ikonami.

Poza ikonami na każdym z klawiszy znajduje się również jego standardowe oznaczenie, więc nie będzie problemu z rozpoznaniem jego funkcji poza grą. Klawisz spacji został ozdobiony klasyczną już frazą z gry „WINNER WINNER CHICKEN DINNER!”. Dla osób, które mają problemy z wygrywaniem rozgrywki w pudełku jest zapasowy biały klawisz spacji, który można w każdej chwili wymienić.

Farba użyta do druku ikon na klawiszach nie przepuszcza światła przez co podświetlenie klawiatury daje tylko przyjemną poświatę, nie ułatwiając rozpoznania klawiszy przy braku oświetlenia w pomieszczeniu. Klawiatura wykonana jest z poliwęglanu ABS z fakturą drewna i pomimo, że brzmi to trochę tandetnie to zapobiega błyszczeniu się klawiatury.

Sugerowana cena została ustalona na poziomie 150 dolarów, co może przekonać do zakupu tylko zagorzałych fanów gry. Należy jednak pamiętać, że w tej cenie otrzymujemy stylizowaną klawiaturę z zestawem wysokiej jakości przełączników. Do wyboru mamy klika opcji przełączników Cherry: MX Red, Silent Red, Blue, Brown i Silver.

Ostatecznie Sami musicie odpowiedzieć sobie na pytanie czy warto.

Źródło: tomshardware

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię