Strona głównaGryAktualnościW przyszłym roku zobaczymy gameplay Beyond Good & Evil 2

W przyszłym roku zobaczymy gameplay Beyond Good & Evil 2

Dobra wiadomość dla fanów wyczekujących premiery Beyond Good & Evil 2. W przyszłym roku powinniśmy poznać więcej konkretów.

Fanów Ubisoftu ogarnęła ostatnio delikatna panika, kiedy po świecie rozeszła się informacja, że na emeryturę odchodzi Michel Ancel. Na szczęście jak wynika z ostatniego posta na blogu wydawcy, nie był on mocno zaangażowany w produkcję Beyond Good & Evil 2.

Zobacz: Skull & Bones ma “nową wizję”. Nie zobaczymy gry na Ubisoft Forward

Największym osiągnięciem wokół gry w ostatnim czasie był grywalny build. Aktualna wersja oferuje kilka godzin rozgrywki i demonstruje wszystko, co twórcy mają zamiar osiągnąć drugą częścią popularnej gry. Można doświadczyć pełnego możliwości sandboxa w świecie Space Pirate Fantasy.

Drugim, jeszcze ważniejszym prawdopodobnie krokiem będzie zademonstrowanie części tego gameplayu fanom. Guillaume Brunier wspomniał o wysokich oczekiwaniach fanów i twórcach, którzy zrobią wszystko, żeby je spełnić. Jeżeli aktualne plany będą realizowane bez większych problemów, gameplay powinniśmy zobaczyć w przyszłym roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię